Kino "Pegaz" zaprasza na film "Diabeł ubiera się u Prady 2"
Diabeł ubiera się u Prady 2
- 5 czerwca (piątek) - godz. 19.30,
- 6 czerwca (sobota) - godz. 19.30,
- 7 czerwca (niedziela) - godz. 19.00.
Dwadzieścia lat po stworzeniu kultowych ról Mirandy, Andy’ego, Emily i Nigela Meryl Streep, Anne Hathaway, Emily Blunt i Stanley Tucci powracają na tętniące modą ulice Nowego Jorku i do eleganckich biur magazynu Runway w filmie „Diabeł ubiera się u Prady 2” wytwórni 20th Century Studios, długo oczekiwanej kontynuacji fenomenalnego hitu z 2006 roku, który ukształtował całe pokolenie.
Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=CdoTYdt4GQE
Komedia, dramat
Napisy
Wiek: od 12 lat
Czas: 2 godz.
Kup bilet online: http://kino.centrum.polaniec.pl/msi/mvc


