Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Zmieniamy się dla Was!

Nasze świętowanie

1 czerwca to święto wszystkich dzieci, tych małych i tych starszych, bo jak mówi przysłowie

„Każdy z nas w głębi duszy jest dzieckiem”.

Centrum Kultury i Sztuki jak co roku włączyło się w do świętowania Dnia Dziecka.

1 czerwca młodsza grupa teatralna „Kameleon” działająca w CKiSz zaprosiła swoich młodszych kolegów i koleżanki do obcowania ze sztuką. Dzieci miały okazję obejrzeć baśń „Taka to bajka, o koronie króla Kołka”.

1 i 2 czerwca również Kino Impresja przygotowało dla najmłodszych kinomanów propozycję. Dzieci mogły zobaczyć na dużym ekranie film o niesamowitych przygodach żółwika Franklina.

Kolejną atrakcją związaną z Dniem Dziecka był niedzielny festyn na muszli koncertowej. Liczne atrakcje przygotowane przez organizatorów: Międzyzakładowy Związek Zawodowy „Energetyk” i CKiSz sprawiły, że podczas imprezy każde dziecko znalazło coś dla siebie.

{phocagallery view=category|categoryid=110|limitstart=1|limitcount=4}

3 godzinny blok animacyjny poprowadziła Estrada Tyska z klaunami i szczudlarzem. Dzieci licznie gromadziły się przy stanowiskach malowania twarzy i saloniku fryzjerskim. Nie zabrakło konkursów z nagrodami, które ufundował główny sponsor Grupa GDF Suez-ENERGIA POLSKA.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się załoga ratownictwa medycznego Jarosława Marczewskiego, która przygotowała program edukacyjny. Dzieci chętnie uczyły się udzielania pierwszej pomocy. Do dyspozycji świętujących dzieci nie zabrakło darmowych dmuchanych atrakcji.

Sceną muszli koncertowej jednak całkowicie zawładnęły najmłodsze grupy artystyczne z CKiSz. Swoimi wspaniałymi występami podsumowały roczną naukę tańca i wokalu.

 

{phocagallery view=category|categoryid=110|limitstart=0|limitcount=4|imageordering=9}

Więcej zdjęć w fotogalerii

Skip to content