Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Zmieniamy się dla Was!

Fotograficzne Momenty….

…FOTOGRAFICZNE „MOMENTY”…..

Wernisażem została otwarta wystawa fotografii ślubnej „Moment” w Centrum Kultury i Sztuki. Od piątku hole połanieckiego centrum zdobią oryginalne, nacechowane wyjątkowymi emocjami dzieła sześciu świętokrzyskich fotografów związanych zawodowo i hobbystycznie z fotografią ślubną. Mariusz Dyszlewski, Łukasz Dziekan, Patryk Goszczyński, Daniel Kordos, Łukasz Łukawski, Mariusz Twaróg zamknęli w obiektywie jedyny, niepowtarzalny dla każdej pary młodej dzień. To dzień w którym każda chwila żyje własnym życiem, ulotnym marzeniem, spojrzeniem spod przymkniętych oczu czy uśmiechem w kącikach ust. To właśnie takie momenty, proste a doskonałe w swej wyrazistości i formie przedstawiają te fotografie.

{phocagallery view=category|categoryid=111|limitstart=3|limitcount=4}

Otwarciu wystaw towarzyszył pokazu 30 sukien ślubnych z kolekcji Afrodyta z Salonu Sukien Ślubnych MARYSIEŃKA z Sandomierza. W pokazie zadebiutowały jako modelki trzy nasze dziewczyny. Kasia, Iza i Wiktoria z gracją prezentowały wspaniałe suknie. Pokaz był dla nich niezwykłym przeżyciem a dla widzów czarującym momentem.

Wystawa odwiedziła już Sandomierz i Opatów a do 15 lipca jest dostępna w CKiSz w Połańcu. Zapraszamy do obejrzenia fotograficznych „Momentów” i zdjęć z wernisażu w fotogalerii.

Skip to content