Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Zmieniamy się dla Was!

Zwariowany Komisariat – w gwiazdorskiej obsadzie w Połańcu

{phocagallery view=category|categoryid=234|imageid=7278|float=left}

2 lutego 2014 (niedziela) – godz. 18.00

Pełna humoru i absurdu komedia z piosenkami, ukazująca wydarzenia kilku dni pracy policjantów w przygranicznym miasteczku, już niebawem w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu !

Bohaterów sztuki charakteryzuje alogika myślenia, która powoduje całkowity nonsens w komunikacji pomiędzy nimi. W formie jest to bardziej spektakl kabaretowy niż klasyczna komedia.

Komendant Obracaj, jest najstarszy stażem w komisariacie, trochę megaloman, często cytuje znane przysłowia zmieniając ich kontekst.
Zazdrosny o żonę, również policjantkę Ziutę Kwas-Obracaj, podejrzewa ją o romans z agentem Tomkiem, karnie przeniesionym z CBA za nieudane operacje specjalne. Aspirant Warzecha, który próbuje naprawić swoją złą reputację pijaka, wykonuje zadania specjalne, między innymi poszukując w terenie iluzjonisty z ”żółtym ptakiem”.

Komisariat odwiedzają, minister resortu z małżonką, generał policji a co wyniknie z tej wizyty, zobaczycie Państwo sami. Wartka akcja, przezabawne dialogi, i absurdalne sytuacje nie pozwolą widzom na sekundę nudy.
Zapraszamy na terapię śmiechem!

Bilety już w sprzedaży.!!!

Skip to content