Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

23 Finał WOŚP

    Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 11 stycznia 2014!!!.

Tym razem pieniądze będą zbierane Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych  i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu założyło już Sztab 23 Finału i  zaprasza chętnych wolontariuszy do zgłoszenia się i rejestracji.

WSPIERAJ WOŚP – PRZEKAŻ GADŻETY !!!!  {phocagallery view=category|categoryid=60|imageid=3559|float=right}

Zapraszamy wszystkich chętnych osoby prywatne, publiczne, firmy, organizacje i stowarzyszenia do przekazywania przedmiotów na rzecz WOŚP, które zostaną sprzedane w imieniu darczyńców w dniu XXIII Finału tj. 11.01.2015 w sali widowiskowej w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu. Uzyskany dochód ze sprzedaży w całości przekazany zostanie na cele dobroczynne Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy wszystkich chętnych do brania udziału w sprzedaży.

Przedmioty prosimy dostarczyć do pokoju organizacji imprez w CKiSz.

 

 

Chcesz być wolontariuszem WOŚP? Sztab czeka na zgłoszenia……

Aby otrzymać identyfikator osoba zgłaszająca się do sztabu jako wolontariusz zobowiązana jest: podać swój numer PESEL, adres e-mail poprzez który można się z nią kontaktować , a także złożyć pisemną zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach wewnętrznych-statystycznych.

Zgłoś się z pomocą! Możesz zadzwonić, wysłać e-maila, albo po prostu do nas przyjść i zaproponować swoją pomoc (jako wolontariusz kwestujący lub przy liczeniu pieniędzy, przy czynnościach organizacyjnych  itp.)

Telefon Kontaktowy: 15 8650 917

Adres e-mail: anna.lalewicz@umig.polaniec.pl

Skip to content