Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Zmieniamy się dla Was!

SPEKTAKL TANECZNY NIE TYLKO DLA DZIECI….

{phocagallery view=category|categoryid=353|imageid=13250|float=left} Spektakl „Dziadek do orzechów” w dniu 29 listopada

odbędzie się o godz. 18.00.

Przepraszamy za błędną  godzinę na wejściówkach.

Już w najbliższą niedzielę 29 listopada o godz. 18.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu po raz drugi zatańczy Kielecki Teatr Tańca. Zobaczymy niesamowite, barwne show poruszające wyobraźnię dzieci i dorosłych. Spektakl „Dziadek do orzechów” to największe, muzyczne dzieło Piotra Czajkowskiego, które w piękny sposób pokazuje świat dziecięcej fantazji. Spektakl w choreografii Elżbiety Szlufik-Pańtak i Grzegorza Pańtak przeniesie widzów do współczesnej galerii handlowej, by mogli poczuć goraczkę przedświątecznych zakupów i radość dziecka otwierającego prezent pod choinką……. Niestety jak to w życiu bywa każdy sen się kiedyś kończy pozostawiając jedynie piękne, rzeczywiste pragnienia. Czy za sprawą magii świąt nasze senne marzenia i pragnienia staną się rzeczywistością…?

Zapraszamy do obejrzenia spektaklu „Dziadek do orzechów” w ramach Dni Kultury Połanieckiej 2015 w rytmie KULTURA DLA CIEBIE – cykl działań kulturalnych. Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Wstęp wolny za okazaniem wejściówki …. Po odbiór wejściówek zapraszamy do Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu od wtorku 24 listopada w godz. 8.00 – 15.00  (pokój Organizacja Imprez).

Skip to content