Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

MIRAŻE – TEGO WIDOWISKA NIE MOŻNA ZAPOMNIEĆ…

{phocagallery view=category|categoryid=422|imageid=14068|float=left}

Na scenie 270 artystów, niesamowite taneczno – muzyczne show, wspaniała scenografia i wypełniona po brzegi sala widowiskowa to sobotnie MIRAŻE w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu. Na scenie zatańczyły, zaśpiewały i zagrały wszystkie grupy wokalne i taneczne z CKiSz. Dla najmłodszych był to pierwszy, artystyczny sprawdzian na scenie, a dla wszystkich występujących niesamowite emocje i aktorskie wyzwanie, któremu sprostali w 100%. Wykorzystując ruch, dźwięk, słowa i gesty dzieci i młodzież zabrały publiczność w emocjonalną podróż do głęboko skrywanych ludzkich uczuć. Z pozoru zabawna, kosmiczna podróż dotykała ważnych i uniwersalnych prawd, takich jak miłość, przyjaźń czy troska o drugiego człowieka. Towarzysząc Małemu Księciu w poszukiwaniu nadziei dzieci i młodzież pomagały w rozwiązaniu problemu obojętności współczesnego świata. Wszystkie występy stworzyły magiczny nastrój; dorośli zapomnieli na chwilę o swojej dorosłości i spojrzeli na świat oczami dziecka. Wszystko to za sprawą dzieci i młodzieży, które swoją energią i pasją uwrażliwiają na kulturę.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich występujących dzieci i młodzieży za fantastyczną postawę podczas prób i występu oraz dla rodziców, którzy wspierali naszą pracę, wykazali się dużą wyrozumiałością i tolerancją.

Duże podziękowania dla poszczególnych grup i osób indywidualnych, które współpracowały przy pisaniu dialogów. Wielkie podziękowania dla instruktorów corocznie tworzących to ogromne przedsięwzięcie; za zaangażowanie, serce i motywowanie swoich wychowanków, a także dla pracowników CKiSz, którzy w różny sposób przyczynili się do powstania tego widowiska.

Serdeczne podziękowania dla Burmistrza Miasta i Gminy Połaniec oraz Rady Miejskiej za stwarzania naszym wychowankom wspaniałych warunków do rozwoju i zdobywania kolejnych artystycznych doświadczeń.

Wyrazy podziękowania dla Piekarni Alma Marek Chyla za ufundowanie słodkiego poczęstunku dla 270 naszych artystów, którzy wzięli udział w Mirażach.

{phocagallery view=category|categoryid=422|limitstart=0|limitcount=5}

 

 

 

{phocagallery view=category|categoryid=422|limitstart=5|limitcount=106}

Skip to content