Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Wspieraj WOŚP

{phocagallery view=category|categoryid=60|imageid=3559|float=left}

WSPIERAJ WOŚP – PRZEKAŻ GADŻETY !!!!

Dysponujecie środkami finansowymi, posiadacie produkty, które możecie przekazać na rzecz Sztabu lub chcecie jako firma zaoferować usługę by usprawnić działanie Sztabu-zapraszamy!!!!

Często do lepszego działania Sztabu bardziej potrzebna jest konkretna pomoc (np.: żywność lub gorące napoje dla wolontariuszy, pomoc przy obstawie biegu), niż wkład finansowy.

Zapraszamy wszystkich chętnych do przekazywania różnych gadżetów-przedmiotów , które zostaną sprzedane w imieniu darczyńców w dniu XXVI Finału tj. 14.01.2018 w sali widowiskowej w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu. Uzyskany dochód ze sprzedaży w całości przekazany zostanie na cele dobroczynne Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Zapraszamy również  wszystkich chętnych do udziału w  kupowaniu  tych gadżetów podczas finału w CKiSz.

Dary możecie przekazać do CKiSz do pokoju Organizacja imprez w celu sprzedania podczas Koncertu Finałowego w CKiSz 14 stycznia. Przedmioty możemy wystawić anonimowo lub imiennie – wszystko zależy od Was!

Skip to content