Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Zmieniamy się dla Was!

Już wkrótce STREFA GIER w Połańcu

 

Wszystkich lubiących gry strategiczne i dobrą zabawę Stowarzyszenie „DZIAŁAJ Z ENERGIĄ”zaprasza do STREFY GIER realizowanej w ramach projektu „Na STU lecie wskocz do STREFY”. Przed uczestnikami 5 super aktywnych, kreatywnych spotkań. Na początek rozgrywki w LASER STRIKE na muszli koncernowej w Połańcu. Pierwsze spotkanie już 26 lipca o godz. 9.00. Zapisy od poniedziałku (23.07) w Sekretariacie CKiSz w Połańcu. Jeśli jesteście aktywni i znudziły się Wam gierki komputerowe WSKOCZCIE DO STREFY!!!

 

 

 

Projekt został dofinansowany ze środków Programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce (ARFP) oraz Ośrodka Działaj Lokalnie: Fundacja Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży "FARMA". Partnerem programu są gminy: Połaniec, Łubnice, Rytwiany, Szydłów, Staszów, Bogoria oraz Siarkopol Grupa Azoty i Starostwo Powiatowe.

Działamy wspólnie z partnerami: Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu oraz Połanieckim Klubem Miłośników Gier i Fantastyki. Patronat medialny nad projektem objęło: Radio Leliwa Sp. z o.o., Radio Kielce S.A., Artelis.pl.

 

 

Skip to content