Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Zmieniamy się dla Was!

PRZESTRZEŃ CZASU WOLNEGO – MUZYCZNE SPOTKANIA PRZY FONTANNACH

Muzyczne spotkanie przy fontannach

MUZYCZNE SPOTKANIA PRZY FONTANNACH

Swoją własną PRZESTRZEŃ CZASU WOLNEGO w ramach projektu Stowarzyszenia „DZIAŁAJ Z ENERGIĄ” odnaleźli wszyscy ceniący sobie odpoczynek przy muzyce. Realizacja projektu nie byłaby możliwa bez zaangażowania i wsparcia Centrum Kultury i Sztuki oraz Miasta i Gminy Połaniec.

„Muzyczne spotkania przy fontannach” mają już swoją historię. To połączenie przyjemnych dla ucha dźwięków z cichym szumem fontann w tle i niepowtarzalną atmosferą Rynku w Połańcu. Tegoroczne muzykowanie rozpoczęliśmy w drugą niedzielę lipca znakomitym występem Zespołu ALBATROS ze Staszowa. W kolejną niedzielę zagrała i zaśpiewała na ludową nutę Kapela OLBRYSZANIE. Lipiec muzycznie zakończył Zespół TAKT z Buska Zdroju, a sierpień rozpoczęliśmy z młodzieńczą energią Zespołu INTIVO z Kolbuszowej. Przed nami jeszcze dwa spotkania. W najbliższą niedzielę wystąpi Zespół SZAROTKA, a na zakończenie wakacji zagra Zespół RETRO BAND z Mielca, ale mamy dla Państwa jeszcze bonus w postaci muzycznego spotkania w dniu 1 września z Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu i Teatrem Nikoli. Będzie ciekawie i różnorodnie, gorąco zapraszamy do udziału we wszystkich spotkaniach.

{phocagallery view=category|categoryid=573|limitstart=0|limitcount=10}

Projekt PRZESTRZEŃ CZASU WOLNEGO został dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Projektu grantowego pn. „Zagospodarowanie czasu wolnego mieszkańcom Lokalnej Grupy Działania – Dorzecze Wisły” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

{phocagallery view=category|categoryid=573|limitstart=10|limitcount=5}

Pełna galeria

Skip to content