Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Zmieniamy się dla Was!

29 Finału WOŚP Finał z głową! Zbieramy dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.Mimo trudnych czasów i szalejącego po świecie wirusa, ludzie na całej Ziemi znów będą mieli okazję zobaczyć czerwone serduszka podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Po raz kolejny pokażemy, że nie ma rzeczy niemożliwych, przekazując wszystkim dobrą energię i nadzieję. W Mieście i Gminie Połaniec ruszamy pełną parą
!

Jeśli  chcesz z nami grać i 10 stycznia zbierać pieniądze na rzecz najmniejszych dzieci to poniżej znajdziesz najważniejsze informacje jak zostać wolontariuszem WOŚP i jak założyć Sztabowa Puszkę Stacjonarną w twojej firmie.    

Sztabowa Puszka Stacjonarna to tekturowa puszka kwestarska, która przypisana jest do konkretnego Opiekuna (osoby odpowiadającej za zbiórkę prowadzoną do Sztabowej Puszki Stacjonarnej) i lokalu. Nasz Sztab prowadzi nadzór nad prowadzoną kwestą (wydaje niezbędne materiały oraz rozlicza zbiórkę). Zbiórka do Sztabowych Puszek Stacjonarnych może odbywać się w dniach 15.12.2020 r. – 10.01.2021 r.

Aby zostać wolontariuszem 29. Finału WOŚP lub założyć Sztabową Puszkę Stacjonarną w swojej firmie należy wypełnić wniosek z załącznika  i przesłać na adres: joanna.juszczynska@poczta.polaniec.eu. 

W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji po numerem telefonu: 158650 917 w. 13

Załączniki;  Ankieta Wolontariusza i Formularz Zgłoszeniowy Sztabowej Puszki Stacjonarnej

Skip to content