Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Lista gadżetów i przedmiotów przeznaczonych do licytacji XXX Finału WOŚP

w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu 28 stycznia o godz. 18.00

 {phocagallery view=category|categoryid=618|limitstart=0|limitcount=2}

 1. KOSZULKA damska czarna rozmiar XL z aplikacją „Przejrzyj na oczy, gramy już  30 lat”. Przekazana do licytacji przez sztab WOŚP w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.
 2. KOSZULKA damska czarna rozmiar M z aplikacją „Eksplozja Rock’And’Roll 30. Finał”. Przekazana do licytacji przez sztab WOŚP w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.
 3. KOSZULKA damska czarna rozmiar M z aplikacją „Eksplozja Rock’And’Roll 30. Finał”. Przekazana do licytacji przez sztab WOŚP w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.
 4. KOSZULKA męska czarna rozmiar M z aplikacją „Gramy bo lubimy 30. Finał”. Przekazana do licytacji przez sztab WOŚP w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.
 5. KOSZULKA męska czarna rozmiar L z aplikacją „Przejrzyj na oczy, gramy już  30 lat”. Przekazana do licytacji przez sztab WOŚP w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.
 6. KOSZULKA damska czarna rozmiar L z aplikacją „SZACUNEK”. Przekazana do licytacji przez sztab WOŚP w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu……………………………..


 1. KOSZULKA dziecięca granatowa rozmiar 146/152 z aplikacją „Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej”. Przekazana do licytacji przez sztab WOŚP w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.
 2. BODY DZIECIĘCE, czerwone rozmiar 66/76 (6-12 miesięcy) z aplikacją „30. Finał”. Przekazana do licytacji przez sztab WOŚP w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.
 3. SKARPETKI granatowe, męskie rozmiar 43-46 z logo WOŚP. Przekazane do licytacji przez sztab WOŚP w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.
 4. KALENDARZ KIESZONKOWY z logo 30. Finału WOŚP 2022 – „Gramy już 30 lat”. Przekazany do licytacji przez sztab WOŚP w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.
 5. KALENDARZ KIESZONKOWY z logo 30 Finału WOŚP 2022 – „Gramy już 30 lat”. Przekazany do licytacji przez sztab WOŚP w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.
 6. KALENDARZ ŚCIENNY, trójdzielny z logo 30 Finału WOŚP 2022 z aplikacją „Gramy już 30 lat”. Przekazany do licytacji przez sztab WOŚP w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.
 7. KALENDARZ ŚCIENNY, trójdzielny z logo 30 Finału WOŚP 2022 z aplikacją „Gramy już 30 lat”. Przekazany do licytacji przez sztab WOŚP w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.
 8. BRELOK 30 FINAŁ WOŚP. Przekazany do licytacji przez sztab WOŚP w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.
 9. BRELOK 30 FINAŁ WOŚP. Przekazany do licytacji przez sztab WOŚP w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.
 10. MAGNES NA LODÓWKĘ – OKO – 30. Finał WOŚP. Przekazany do licytacji przez sztab WOŚP w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.
 11. MAGNES NA LODÓWKĘ – 30. FINAŁ – Przekazany do licytacji przez sztab WOŚP w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.
 12. PŁYTA DVD FARBEN LEHRE – Przystanek Woodstock 2006. Przekazana do licytacji przez sztab WOŚP w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.
 13. PŁYTA ZESPOŁU DŻEM – PRZYSTANEK WOODSTOCK – 2CD. Przekazana do licytacji przez sztab WOŚP w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.
 14. BANKNOT KOLEKCJONERSKI JAN PAWEŁ II o nominale 50,00 zł przekazany do licytacji przez Bank Spółdzielczy w Połańcu.
 15. BANKNOT KOLEKCJONERSKI JAN PAWEŁ II o nominale 50,00 zł przekazany do licytacji przez Bank Spółdzielczy w Połańcu.
 16. BANKNOT KOLEKCJONERSKI JAN PAWEŁ II o nominale 50,00 zł przekazany do licytacji przez Bank Spółdzielczy w Połańcu.
 17. BANKNOT KOLEKCJONERSKI JAN PAWEŁ II o nominale 50,00 zł przekazany do licytacji przez Bank Spółdzielczy w Połańcu.
 18. BANKNOT KOLEKCJONERSKI JAN PAWEŁ II o nominale 50,00 zł przekazany do licytacji przez Bank Spółdzielczy w Połańcu.
 19. VOUCHER – STYLIZACJA RZĘS, przekazany do licytacji przez Paulinę Dusza, voucher ważny do 28.02.2022.
 20. VOUCHER – MASAŻ RELAKSACYJNY, przekazany do licytacji przez Mariolę Kwiecień Strefa Zdrowego Ciała, voucher ważny do 28.02.2022.
 21. VOUCHER – MASAŻ RELAKSACYJNY, przekazany do licytacji przez Mariolę Kwiecień Strefa Zdrowego Ciała, voucher ważny do 28.02.2022.
 22. RZEŹBA „ŻYD Z WORKIEM Z LOGO WOŚP 2022” autorstwa Wojciecha Reguły, przekazana do licytacji przez autora.
 23. PŁASKORZEŹBA „POMARAŃCZOWA RYBKA” autorstwa Józefa Reguły przekazana do licytacji przez autora.
 24. PŁASKORZEŹBA „KONICZYNA Z PODKOWĄ” autorstwa Józefa Reguły przekazana do licytacji przez autora.
 25. PŁASKORZEŹBA „KRZYŻ” autorstwa Józefa Reguły przekazana do licytacji przez autora.
 26. PŁASKORZEŹBA „NIEZAPOMINAJKA” autorstwa Józefa Reguły przekazana do licytacji przez autora.
 27. PŁASKORZEŹBA „TULIPAN” autorstwa Józefa Reguły przekazana do licytacji przez autora.
 28. MIEJSCE REKLAMOWE NA PORTALU polaniec.com.pl na stronie głównej przez okres dwóch tygodni, przekazane do licytacji przez Tomasza Kaczmarczyka.
 29. OBRAZ „KOLOROWY LEW” wykonany na płótnie farbami akrylowymi, przekazany do licytacji przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Połańcu.
 30. OBRAZ „DAMA W TURBANIE” wykonany techniką collage, przekazany do licytacji przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Połańcu.
 31. RĘKODZIEŁO – MISA – ceramiczna w kolorze écru, wykonana z gliny lejnej, przekazana do licytacji przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Połańcu.
 32. RĘKODZIEŁO „SZKATUŁKA” w kolorze mahoniowym, wykonana z drewnianych listewek, przekazane do licytacji przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Połańcu.
 33. RĘKODZIEŁO „MATKA BOSKA Z DZIECIĄTKIEM” wykonany techniką wypalania na w naturalnym drzewie brzozowym, przekazane do licytacji przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Połańcu.
 34. RĘKODZIEŁO – MAKRAMA – wykonana za sznurka naturalnego, przekazana do licytacji przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Połańcu.
 35. PAKIET KSIĄŻEK – „Pakiet wspomnień czyli podróż w czasie po bibliotecznych wydarzeniach”, w pakiecie: Balladyna, Moralność Pani Dulskiej + biblioteczne gadżety, przekazany do licytacji przez Miejsko Gminną Bibliotekę Publiczną im. A. Mickiewicza w Połańcu.
 36. PAKIET KSIĄŻEK – „Pakiet dla niej”, w pakiecie powieści obyczajowe: W galerii uczuć, Trzepot skrzydeł, Spełnione marzenia, Biała czarownica. Przekazany do licytacji przez Miejsko Gminną Bibliotekę Publiczną im. A. Mickiewicza w Połańcu.
 37. PAKIET KSIĄŻEK – „Pakiet dla niego – z dobrą książką zawsze będziesz mieć towarzystwo”, w pakiecie: Pacjentka, Fenomen, Gringo wśród dzikich plemion, Biografia Władysława Bartoszewskiego. Przekazany do licytacji przez Miejsko Gminną Bibliotekę Publiczną im. A. Mickiewicza w Połańcu.
 38. RĘKODZIEŁO – KUFEREK ZE SŁONECZNIKAMI + magnes serduszko WOŚP, wykonany przez Marzenę Kwiatkowską, przekazany do licytacji przez Marzenę i Krzysztofa Kwiatkowskich.
 39. RĘKODZIEŁO – CHUSTECZNIK + magnes serduszko WOŚP, wykonany przez Marzenę Kwiatkowską, przekazany do licytacji przez Marzenę i Krzysztofa Kwiatkowskich.
 40. RĘKODZIEŁO – KUFEREK Z MISIEM + magnes serduszko WOŚP, wykonany przez Marzenę Kwiatkowską, przekazany do licytacji przez Marzenę i Krzysztofa Kwiatkowskich.
 41. RĘKODZIEŁO – KUFEREK Z SÓWKĄ + magnes serduszko WOŚP, wykonany przez Marzenę Kwiatkowską, przekazany do licytacji przez Marzenę i Krzysztofa Kwiatkowskich.
 42. TOREBKA DAMSKA, w kolorze brązowym z wężowymi dodatkami, Stella McCartney, przekazana do licytacji przez anonimowego darczyńcę.
 43. ZESTAW PROMOCYJNY z herbem Miasta i Gminy Połaniec, w zestawie: opaska chłodząca, power bank, smycz, książka „Świętokrzyskie w Europie”, Merkuriusz Połaniecki, parasol, przekazany do licytacji przez Miasto i Gminę Połaniec.
 44. MASKOTKA PLUSZOWA ”MIŚ” z herbem Miasta i Gminy Połaniec przekazana do licytacji przez Miasto i Gminę Połaniec.
 45. ZESTAW KUBKÓW z herbem Miasta i Gminy Połaniec przekazana do licytacji przez Miasto i Gminę Połaniec.
 46. IKONA WISZĄCA RĘKODZIEŁO „Święta Rodzina”, przekazana do licytacji przez Hostel oraz Poradnię dla Osób Uzależnionych „Wspólnota” w Połańcu.
 47. IKONA STOJĄCA RĘKODZIEŁO „Święta Rodzina”, przekazana do licytacji przez Hostel oraz Poradnię dla Osób Uzależnionych „Wspólnota” w Połańcu.
 48. IKONA WISZĄCA RĘKODZIEŁO „Anioł”, przekazana do licytacji przez Hostel oraz Poradnię dla Osób Uzależnionych „Wspólnota” w Połańcu.
 49. IKONA WISZĄCA RĘKODZIEŁO „Anioł”, przekazana do licytacji przez Hostel oraz Poradnię dla Osób Uzależnionych „Wspólnota” w Połańcu.
 50. RĘKODZIEŁO WITRAŻ  „Anioł”, przekazany do licytacji przez Hostel oraz Poradnię dla Osób Uzależnionych „Wspólnota” w Połańcu.
 51. OBRAZ Z PUZZLI „Delfiny” 3D  przekazany do licytacji przez Wiolettę Bolon.
 52. OBRAZ Z PUZZLI „Piesek”, przekazany do licytacji przez Wiolettę Bolon.
 53. OBRAZ Z PUZZLI „Kotek w koszyku”, przekazany do licytacji przez Wiolettę Bolon
 54. OBRAZ Z PUZZLI 3D „Koty”, przekazany do licytacji przez Wiolettę Bolon
 55. OBRAZ Z PUZZLI „Kotek”, przekazany do licytacji przez Wiolettę Bolon
 56. ZESTAW WYDAWNICZY – Zeszyty Połanieckie, Połaniec a powstanie listopadowe, Pierwsi po „Hubalu” „Odwet – Jędrusie” 1939-1945, przekazany do licytacji przez Towarzystwo Kościuszkowskie.
 57. ZESTAW WYDAWNICZY – Zeszyty Połanieckie, Połaniec a powstanie listopadowe, Pierwsi po „Hubalu” „Odwet – Jędrusie” 1939-1945, przekazany do licytacji przez Towarzystwo Kościuszkowskie.
 58. ZESTAW PROMOCYJNY  z logo LGD „Dorzecze Wisły”, w zestawie: lampa turystyczna, opaska z lampką nagłowną, pokrowiec na dokumenty, płaszcz przeciwdeszczowy, odblask, długopis, przewodniki z mapami, przekazany do licytacji przez LGD „Dorzecze Wisły”.
 59. ZESTAW PROMOCYJNY z logo LGD „Dorzecze Wisły”, w zestawie: plecak turystyczny, książka „W krainie Dorzecza Wisły”, album, „Historia, kultura i przyroda Dorzecza Wisły”, opaska z lampką nagłowną, pokrowiec na dokumenty, odblask, smycz, teczka biurowa, przekazany do licytacji przez LGD „Dorzecze Wisły”.
 60. OBRAZ „KWIATY”, w rozmiarze 40 x 50, namalowany farbami olejnymi, przekazany do licytacji przez Krystynę Plucińską.
 61. RĘKODZIEŁO „TAŃCZĄCY ANIOŁ” wykonany na szydełku przez Ludmiłę Karpową przekazany do licytacji przez autorkę.
 62. OBRAZ „KOBIETA W KAPELUSZU”, malowany na płótnie, wykonany przez Patrycję Soję a przekazany do licytacji przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Połańcu
 63. OBRAZ „Matka Boska” (haft krzyżykowy) wykonany przez Wojciecha Drzazgę a przekazany do licytacji przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Połańcu
 64. RĘKODZIEŁO – KWIETNIK Z PODSTAWKĄ – wykonany przez uczestników WTZ a przekazany do licytacji przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Połańcu
 65. KOMPLET PŁASKORZEŹB „SŁONECZNIK, KONWALIE I KWIATY”, wypalone na drewnie wykonana przez Janusza Łańkę a przekazana do licytacji przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Połańcu.
 66. OBRAZ STRUKTURALNY „Anioł”, wykonany techniką decoupage, przekazany do licytacji przez Bogusławę Mas – Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.
 67. OBRAZ STRUKTURALNY „Anioł niebieski”, wykonany techniką decoupage, przekazany do licytacji przez Bogusławę Mas – Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.
 68. ZŁOTE SERDUSZKO z grawerką WOŚP 2022, przekazane do licytacji przez anonimowego darczyńcę.
 69. PRZEJAŻDŻKA BRYCZKĄ PO POŁAŃCU I OKOLICACH „Moja Mała Ojczyzna” w towarzystwie Stanisława Lolo Przewodniczącego Rady Miejskiej w Połańcu, zakończona pyszną niespodzianką, a przekazana do licytacji przez Przewodniczącego Rady Miejskiej w Połańcu.

{phocagallery view=category|categoryid=618|limitstart=0|limitcount=10}
{phocagallery view=category|categoryid=618|limitstart=9|limitcount=50}

Skip to content