Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Zmieniamy się dla Was!

POŁANIECKIE DIGRESSY NA MISTRZOWSKIM PODIUM

W dniach 16 – 18 czerwca zespoły DIGRESS z Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu stanęły w taneczne szranki z ponad 2500 tancerzy z całej Polski podczas XXII Festiwalu Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza i Mistrzostw Polski Federacji WADF. To był zaszczyt znaleźć się w tak elitarnej i znakomitej technicznie i choreograficznie grupie. Pomimo dużej konkurencji i wysokiego poziomu prezentacji Mistrzostwa Polski WADF zakończyły się dla zespołów prowadzonych przez Weronikę Koziarz – Dygulską zasłużonymi miejscami na podium:

1 miejsce w kategorii Artistic Dance Show – trio- Juniors zajęły: Weronika Gawełek, Maria Równiak, Daria Noga

2 miejsce w kategorii Contemporary Ballet – trio – youth and adults zajęły: Wiktoria Skowron, Julia Kowalska, Kamila Gradkowska

4 miejsce w kategorii Artistic Dance Show – large team – youth zajął DIGRESS I (Drogosz Amelia, Kamila Gradkowska, Maja Grzyb, Julia Moryc, Natalia Bednarska, Martyna Zabłocka, Wiktoria Skowron, Julia Dziarmaga, Emilia Witek, Julia Kowalska, Małgorzata Czechowska)

2 miejsce w kategorii Contemporary Ballet – Adults zajęła Kamila Gradkowska

5 miejsce w kategorii Artistic Dance Show – large team – Juniors zajął DIGRESS III (Weronika Gawełek, Daria Noga, Amelia Kula, Kaja Krupa, Olga Tomasik, Marysia Równiak, Katarzyna Kosowicz, Magda Łaszyca, Tatiana Fijalkowska, Wiktoria Sawicka, Nikola Drożdż)

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy wysokich wyników i życzymy dalszych sukcesów na tanecznej scenie w Polsce i za granicą.