Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Podsumowanie projektu z koncertem zespołu Czerwony Tulipan

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu zaprasza na podsumowanie i artystyczne zakończenie projektu „ŚWIĘTOKRZYSKI FESTIWAL FOLKOWYCH INSPIRACJI”. 9 października o godz. 17.00 odbędzie się PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI NIEPROFESJONALNEJ. W programie; wernisaż wystawy Twórców Nieprofesjonalnych, w tym uczestników warsztatów Akademii Folkowej „Świętokrzyskie czaruje”. Piękne obrazy i rękodzieło artystyczne zaprezentują twórcy z powiatu staszowskiego: Ewa Machowska, Tadeusz Blicharz, Ryszard Komorowski, grupa plastyczna „BABKI NA OBCASACH” z Klubu Seniora Megawat (Dorota Rokoszak, Bogusława Godzwon, Ewa Wanatko, Elżbieta Wieczorek, Jolanta Miaz, Stanisława Jasińska, Helena Szucka). Na wystawie obejrzeć będzie można również prace uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Połańcu oraz podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Połańcu. Spotkanie będzie okazją do rozmów i wymiany doświadczeń. Muzyczną wisienką na artystycznym torcie będzie KONCERT ZESPOŁU CZERWONY TULIPAN. To będzie artystyczny dokument 30-letniej działalności zespołu.
WSTĘP WOLNY !!!

Plakat festiwal Folkowych Inspiracji
Projekt dofinansowany został ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: EtnoPolska. Edycja 2022.
Patronat medialny nad wydarzeniem objął: Portal Informacyjny z Miasta i Gminy Połaniec – polaniec.com.plEcho Dnia ŚwiętokrzyskieRadio LeliwaRadio KielceTygodnik Nadwiślański 

Pokaż mniej
Skip to content