Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

PODSUMOWANIE WOŚP W POŁAŃCU

Niezwykła energia i siła ludzkich serc towarzyszyła 31. Finałowi WOŚP w Połańcu. A graliśmy absolutnie wyjątkowo. Dzięki temu udało się zebrać niebagatelną kwotę 43 229,36 zł  oraz 20,06 Euro  i tym samym pobić ubiegłoroczny wynik.

Na terenie gminy Połaniec kwestowało 23 wolontariuszy. Mieszkańcy jak zawsze okazali się wspaniały gest i hojność. W puszkach wolontariuszy znalazło się łącznie 16 496,68 zł.

W tym wolontariusze z:………………

Przedszkola Publicznego w Połańcu – 1 062,04 zł

Szkoły Podstawowej w Połańcu – 3 739,00 zł

Zespołu Szkół w Połańcu – 8 598,00 zł

Zespołu Szkół w Połańcu (imprezy szkolne) –  2 307,81zł

Zespołu Placówek Oświatowych w Ruszczy – 789,83 zł

Przed wielkim finałem pieniądze zbierane były w placówkach oświatowych, jednostkach organizacyjnych, urzędzie, firmach i przedsiębiorstwach na terenie Gminy Połaniec. Organizowane były kiermasze, licytacje i imprezy towarzyszące. Dzięki zaangażowaniu wielu osób udało się zebrać łącznie: 16 362,68 zł. W tym:

Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Połańcu – 663,69 zł

Filia Biblioteczna w Ruszczy – 159,51 zł

Studio Urody Beauty – 109,00 zł

Polski Kebs – 80,66 zł

Pizzeria Leo – 110,99 zł

Restauracja Syta Chata – 41,94 zł

Bank Spółdzielczy w Połańcu – 819,83 zł

Strefa Zdrowego Ciała – 121,72 zł

Kwiaciarnia Fantazja Połaniec – 660,04 zł

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Połańcu – 1 267,15 zł

Urząd Miasta i Gminy Połaniec – 603,89 zł

Środowiskowy Dom Samopomocy w Połańcu – 381,22 zł

Przedszkole Publiczne Filia Nr 1 – 362,70 zł

Przedszkole Publiczne Filia Nr 2 – 236,11 zł

Przedszkole Publiczne – 500,48 zł

Żłobek „Kraina Malucha” – 310,71 zł

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu – 1 472,65 zł

Zespół Placówek Oświatowych w Ruszczy – 846,92 zł

Szkoła Podstawowa w Połańcu – 6 949,42 zł

Warsztat Terapii Zajęciowej w Połańcu – 511,51 zł

Sklep „Delikatesy Centrum” – 152,54 zł

„Orkiestrowym Graniem” tętniło Centrum Kultury i Sztuki. W trakcie niedzielnego popołudnia wylicytowano ponad 120 gadżetów, przedmiotów, usług i rękodzieła przekazanych przez regionalnych twórców i artystów, instytucje, anonimowych darczyńców i ludzi którzy w ten sposób chcieli wesprzeć WOŚP na łączną kwotę 10 370,00 zł.

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu składa gorące podziękowania wszystkim za bezinteresowną pomoc i wsparcie, ogromną inicjatywę i zaangażowanie. Dziękujemy !!!

wolontariuszom i ich opiekunom, którzy dzielnie kwestowali na ulicach miasta i gminy Połaniec,
– placówkom oświatowym: Szkoła Podstawowa w Połańcu, Zespół Szkół w Połańcu, Zespół Placówek Oświatowych w Ruszczy, Publiczne Przedszkole w Połańcu z filiami, Żłobek „Kraina Malucha”,     – jednostkom organizacyjnym, urzędowi, firmom i przedsiębiorcom z Gminy Połaniec: Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Połańcu, Filia Biblioteczna w Ruszczy, Studio Urody Beauty, Polski Kebs, Pizzeria Leo, Restauracja Syta Chata, Bank Spółdzielczy w Połańcu, Strefa Zdrowego Ciała, Kwiaciarnia Fantazja Połaniec, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Połańcu, Urząd Miasta i Gminy Połaniec, Środowiskowy Dom Samopomocy w Połańcu, Warsztat Terapii Zajęciowej w Połańcu, Sklep „Delikatesy Centrum”,     – darczyńcom, którzy przekazali gadżety, przedmioty, usługi i rękodzieło do licytacji:
Jacek Nowak Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec, Urząd Miasta i Gminy Połaniec, Sztab WOŚP w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu, Towarzystwo Kościuszkowskie w Połańcu, Bank Spółdzielczy w Połańcu, Hotel – Restauracja „Gościniec” – Marek i Grzegorz Strzała, Salon Jubilerski „DUKAT” Zofia Fryc, „Borówka na górce” – Mariola Wójcik z Łubnic, Gospodarstwo Pasieczne „Pasieka Brzezina” – Agnieszka i Krzysztof Bolon, Warsztat Terapii Zajęciowej w Połańcu, Grzegorz Kosowicz – DJ Grześ, Axon Studio Psich Fryzur w Połańcu, Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Połańcu, Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Tursku Małym, Józef Reguła, Wojciech Reguła, Klasztor Franciszkanów Hostel oraz Poradnia dla Osób Uzależnionych ,,Wspólnota” w Połańcu, Drużyna Seniorów Piłki Siatkowej MKS Czarni Połaniec, Studio Urody Beauty- J.M. w Połańcu, English School Magdalena Swół, Środowiskowy Dom Samopomocy w Połańcu, Stylizacja rzęs Paulina Dusza Paula&Lashes, Zakład Transportu Energetyki Połaniec Sp. z o.o. Stacja diagnostyczna, mechanika pojazdowa, Strefa Zdrowego Ciała Mariola Kwiecień, Biuro Podróży Tu i Tam Paweł Nowakowski, Ecu Boost – Chiptuning, Hamownia, Kodowanie w Ruszczy, Marzena i Krzysztof Kwiatkowscy, Bricomarche Staszów, Restauracja „Stefanek” – Jerzy Stefaniak, Ludmiła Karpowa, Stylizacja Paznokci NailsByme – Katarzyna Kulesza-Cebula, Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak sp. z o.o. – Wrześniak Glass Works, Fit-Mania Mariusz Podgórski, Trzymaj-Balans Fizjoterapia Połaniec – Joanna Smoleń, Centrum Bajki w Pacanowie, Lokalna Grupa Działania – Dorzecze Wisły, Kapela „Od Połańca”, Zajazd „Promyk”, Starostwo Powiatowe w Staszowie, Running Połaniec, Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Połanieckiej ,,Z Tradycją w Nowoczesność”, Pani Ewa, anonimowy darczyńca.

restauracjom i piekarniom: Piekarnia „Zdrowiej” Paweł Chałoński, Restauracja „Stefanek”, Manufaktura Smaków, Zajazd Promyk, Piekarnia „Alma” Marek Chyla Tursko Wielkie za przygotowanie poczęstunku dla wolontariuszy i występujących,

Policji w Połańcu za czuwanie nad bezpieczeństwem wolontariuszy,
– mieszkańcom za wspaniałą licytację, dużo dobrej energii i serca oraz pełne puszki wolontariuszy,
– Zespołowi ECON na czele z Bartkiem Jabłońskim i Studiu Piosenki SIDUS na czele z Marzeną Drożdżowską za znakomitą oprawę muzyczną i artystyczną energię,
– pracownikom CKiSz i Natalii Borowskiej za zaangażowanie, organizację i przygotowanie 31. Finału WOŚP w Połańcu.

Jeszcze raz dziękujemy z całego serca.

/Sztab WOŚP w Połańcu/

Skip to content