Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Zapowiedź obchodów Dni Połańca. Znamy już tegoroczne gwiazdy wieczoru

2024 to dla mieszkańców Połańca wyjątkowy rok. W najbliższych miesiącach obchodzić będziemy dwie ważne rocznice, historycznie związane z regionem połanieckim. 7 maja przypada 230. rocznica ogłoszenia Uniwersału Połanieckiego. Bliska tej dacie jest również 760. rocznica potwierdzenia praw miejskich. Oba jubileusze podkreślają wielowymiarowość Dni Połańca. Wydarzenie będzie okazją do celebrowania historii trwale związanej z Miastem i Gminą Połaniec oraz pretekstem do wspólnego bycia razem w kontekście obchodów święta miasta. Wielowymiarowość Dni Połańca to nie tylko działania kultywujące wydarzenia historyczne, ale również mnóstwo atrakcji sportowych, artystycznych i muzycznych.

Dziś już wiemy, że Gwiazdą Koncertu Finałowego będzie SYLWIA GRZESZCZAK. Na scenie muszli koncertowej wystąpi również Liber i zespół INOROS. Szczegółowy scenariusz wydarzenia opublikujemy wkrótce.
Zachęcamy wszystkie jednostki, firmy i instytucje do aktywnego włączenia się w organizację Dni Połańca 2024. Liczymy na wsparcie sponsorskie, oferując kompleksowe działania promocyjne i reklamowe. Zachęcamy do kontaktu pod numerem tel. 158650917 w. 13.

Skip to content