Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Witamy na stronie

Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu

Zmieniamy się dla Was!

Połaniec Dzieciom już wkrótce

1 czerwca o godz. 16.00 zapraszamy na popołudnie pełne rowerowej adrenaliny w Miasteczku Trialowym na placu przy muszli koncertowej w Połańcu. Nie zabraknie artystycznych wrażeń podczas występów naszych najmłodszych artystów, zabawnych animacji z Piratami, plenerowych gier, turnieju gry w bule i molkky, pysznych warsztatów kulinarnych, kolorowych zajęć sensorycznych i plastycznych oraz namiotu muzycznego. Będzie czadowo. Zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy.
Partnerem społecznym wydarzenia jest Enea Elektrownia Połaniec S.A. Patronat medialny objął Portal Informacyjny – polaniec.com.pl.
Współorganizatorami wydarzenia jest Środowiskowy Dom Samopomocy w Połańcu, Warsztat Terapii Zajęciowej w Połańcu i Księgarnia Jerzy Dziurski Staszów. Zapraszamy !!

Połaniec dzieciom - 1.06.2024 r. - godz. 16.00. 
W programie: 
- CKiSz Artystycznie - wokalnie, tanecznie, muzycznie. 
- Miasteczko trialowe - trial show, 
- Interaktywny program animacyjny, 
- Turniej Molkky, 
- Muzyczny namiot CKiSz, 
- Gry plenerowe. 
- Turniej gry w bule, 
- Zdrowe Słodkości i nie tylko - warsztaty kulinarne, 
- Klub "Tęcza" w plenerze - warsztaty artystyczne, 
- Zakręcone slime glutki - warsztaty sensoryczne. 
- Studio tatuażu i malowania. 
Ponadto: dmuchane atrakcje, mała gastronomia. 
Szczegółowe informacje pod numerem tel. 158650917 wew. 13 lub w pokoju Impresariat CKiSz. Udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem nieodpłatnej zgody na nagrywanie, fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu wizerunku uczestników oraz na rozpowszechnianie tego materiału na stronach Organizatora.
Skip to content